Pracownicy

Zakład Dydaktyczny Chemii Nieorganicznej
Kierownik: prof. dr hab. Anna Trzeciak

 

tytuł, imię i nazwisko

e-mail i godziny konsultacji

telefon

pokój

prof. dr hab. Adam Jezierski

adam.jezierski@chem.uni.wroc.pl

71 375 7330

303A

prof. dr hab. Jerzy Lisowski

jerzy.lisowski@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 10:15-11:45

71 375 7252

402A

prof. dr hab. Anna Trzeciak

anna.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje: (po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym)
wtorek - godz. 13:00-14:00
czwartek - godz. 14:00-15:00

71 375 7253

508A

dr hab. Zofia Janas,
prof. UWr.

zofia.janas@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
czwartek - godz. 13:00-15:00

71 375 7480

113A

dr hab. Lucjan Jerzykiewicz

lucjan.jerzykiewicz@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
czwartek - godz. 9:30-10:30

piątek - godz. 9:30-10:30

71 375 7378

127B

dr hab. Anna Skarżyńska

anna.skarzynska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje: (po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym)
środa - godz. 14:00-16:00

71 375 7254

403A

dr hab. Sławomir Szafert

slawomir.szafert@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
czwartek - godz. 11:30-13:30

71 375 7122

412A

dr Wojciech Bury

wojciech.bury@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 11:00-13:00

71 375 7307

106A

dr Jakub Cichos

jakub.cichos@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 10:00-12:00

71 375 7014

1077

dr Izabela Czeluśniak

izabela.czelusniak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
czwartek - godz. 10:00-12:00

71 375 7278

403A

dr inż. Andrzej Gniewek

andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

71 375 7315

108a

dr Nurbey Gulia

nurbey.gulia@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 9:00-11:00

71 375 7022

2034

dr Adam Augustyniak

adam.augustyniak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

71 375 7009

 1058

dr Sabina Jaros

 sabina.jaros@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje: 
piątek - godz: 10:00-12:00

71 375
7225

 711A

dr Ewa Mieczyńska

ewa.mieczynska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 12:00-14:00

71 375 7315

108a

dr Paulina Kocięcka

paulina.kociecka@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 10:00-12:00

71 375 7009

107A

dr Andrii Shyichuk

andrii.shyichuk@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:

71 375 7009

202A

dr Ewelina Wójcik

ewelina.silarska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

71 375 7278

 403A

dr Marzena Fandzloch

marzena.fandzloch@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
środa - godz. 10:00-12:00

71 375 7278

 403A

dr Tomasz Bereta

tomasz.bereta@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 14:00-15:30

71 375 7315

 108A

dr Mateusz Janeta

mateusz.janeta@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

71 375 7021

 2033

mgr Anna Walczak

anna.walczak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

71 375 7307

 106A

mgr Patrycja Męcik

patrycja.mecik@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek- godz. 9:00-11:00

71 375 7022

 2034

mgr Przemysław Kieryk

przemyslaw.kieryk@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

71 375 7142

 505A

mgr Wiktor Lasota

wiktor.lasota@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 9:00-11:00

71 375 7284

 128B

mgr Marzena Pander

marzena.pander@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

71 375 7022

 2034

 

 

Pracownia Studencka Chemii Nieorganicznej
Kierownik: dr Izabela Czeluśniak

Tytuł, imię i nazwiskoAdres E-mailTelefonPokój
inż. Anna Iwanowska anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl 71 375 7368 234 B
Elżbieta Sowa elzbieta.sowa@chem.uni.wroc.pl 71 375 7368 234 B