Pracownicy

Zakład Dydaktyczny Chemii Nieorganicznej
Kierownik: prof. dr hab. Anna Trzeciak

 

środa - godz. 15:00-16:00

Tytuł, imię i nazwiskoE-mail i godziny konsultacjiTelefonPokój
prof. dr hab. Adam Jezierski adam.jezierski@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7330 303A
prof. dr hab. Jerzy Lisowski jerzy.lisowski@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 12:00-13:30
71 375 7252 402A
prof. dr hab. Anna Trzeciak anna.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje: po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym
wtorek - godz. 13:00-14:00
środa - godz. 15:00-16:00
71 375 7253 508A
dr hab. Zofia Janas, prof. UWr. zofia.janas@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 12:30-14:30
71 375 7480 113A
dr hab. Lucjan Jerzykiewicz lucjan.jerzykiewicz@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 9:30-10:00
środa - godz. 9:30-10:00
środa - godz. 13:30-14:00
czwartek - godz. 11:30-12:00
71 375 7378 127B
dr hab. Anna Skarżyńska anna.skarzynska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym
środa - godz. 10:00-12:00
71 375 7254 403A
dr hab. Sławomir Szafert slawomir.szafert@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
czwartek - godz. 11:00-13:00
71 375 7122 412A
dr Adam Augustyniak adam.augustyniak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 12:00-14:00
71 375 7009 1056
dr Wojciech Bury wojciech.bury@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 11:00-13:00
71 375 7307 106A
dr Jakub Cichos jakub.cichos@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 10:00-12:00
71 375 7014 1050
dr Izabela Czeluśniak izabela.czelusniak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 11:00-13:00
71 375 7278 403A
dr inż. Andrzej Gniewek andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00
71 375 7315 108aA
dr Nurbey Gulia nurbey.gulia@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 9:00-11:00
71 375 7022 2034
dr Ewa Mieczyńska ewa.mieczynska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 10:00-12:00
71 375 7315 108aA
dr Ewelina Silarska

ewelina.silarska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00

 71 375 7278  403A
dr Wojciech Zawartka wojciech.zawartka@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
czwartek - godz. 14:00-16:00
71 375 7009 1058
dr Andrii Shyichuk andrii.shyichuk@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 11:00-14:00
71 375 7009 202A
mgr Tomasz Bereta tomasz.bereta@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7335 706A
mgr Monika Czarnecka monika.czarnecka@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7378 110A
mgr Mateusz Janeta mateusz.janeta@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7021 2033
mgr Przemysław Kieryk przemyslaw.kieryk@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:

71 375 7335 610A
mgr Paulina Kocięcka paulina.kociecka@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7255 501A
 mgr Stanisława Tarnowicz  stanislawa.tarnowicz@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7315 108aA
mgr Anna Wirwis anna.wirwis@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:

71 375 7315 108aA
mgr Przemysław Wójcik przemyslaw.wojcik@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:

71 375 7278 403A
mgr Patrycja Męcik patrycja.mecik@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7022 2034
       

 

Pracownia Studencka Chemii Nieorganicznej
Kierownik: dr Wojciech Zawartka

Tytuł, imię i nazwiskoAdres E-mailTelefonPokój
inż. Anna Iwanowska anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl 71 375 7368 234 B
Elżbieta Sowa elzbieta.sowa@chem.uni.wroc.pl 71 375 7368 234 B