Pracownicy

Zakład Dydaktyczny Chemii Nieorganicznej
Kierownik: prof. dr hab. Anna Trzeciak

 

Tytuł, imię i nazwiskoE-mail i godziny konsultacjiTelefonPokój
prof. dr hab. Adam Jezierski adam.jezierski@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7330 303A
prof. dr hab. Jerzy Lisowski jerzy.lisowski@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 10:15-11:45
71 375 7252 402A
prof. dr hab. Anna Trzeciak anna.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje: po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym
wtorek - godz. 13:00-14:00
czwartek - godz. 14:00-15:00
71 375 7253 508A
dr hab. Zofia Janas, prof. UWr. zofia.janas@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 12:30-14:30
71 375 7480 113A
dr hab. Lucjan Jerzykiewicz lucjan.jerzykiewicz@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 9:30-10:30
czwartek - godz. 9:30-10:30
71 375 7378 127B
dr hab. Anna Skarżyńska anna.skarzynska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym
środa - godz. 12:00-14:00
71 375 7254 403A
dr hab. Sławomir Szafert slawomir.szafert@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 10:00-12:00
71 375 7122 412A
dr Adam Augustyniak adam.augustyniak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7009 1056
dr Wojciech Bury wojciech.bury@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 11:00-13:00
71 375 7307 106A
dr Jakub Cichos jakub.cichos@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 10:00-12:00
71 375 7014 1050
dr Izabela Czeluśniak izabela.czelusniak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
środa - godz. 12:00-14:00
71 375 7278 403A
dr inż. Andrzej Gniewek andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 12:00-14:00
71 375 7315 108a
dr Nurbey Gulia nurbey.gulia@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek - godz. 9:00-11:00
71 375 7022 2034
dr Sabina Jaros  sabina.jaros@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje: 
piątek - godz: 10:00-12:00

71 375
7225

 711A
dr Ewa Mieczyńska ewa.mieczynska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piątek - godz. 13:00-14:00
71 375 7315 108a
dr Paulina Kocięcka paulina.kociecka@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
środa - godz. 13,:30-14:30
piątek - godz. 11:30-12:30
71 375 7009 107A
dr Andrii Shyichuk andrii.shyichuk@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
wtorek- godz. 12:00-15:00
czwartek - godz: 12:00-14:00
71 375 7009 202A
dr Ewelina Wójcik ewelina.silarska@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
poniedziałek - godz. 12:00-14:00
71 375 7278  403A
mgr Przemysław Kieryk przemyslaw.kieryk@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7335 610A
 mgr Stanisława Tarnowicz-Ligus stanislawa.tarnowicz@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piatek - godz. 10:00-12:00
71 375 7315 108aA
mgr Anna Wirwis anna.wirwis@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
piatek - godz. 10:00-12:00
71 375 7315 108aA
mgr Przemysław Wójcik przemyslaw.wojcik@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7278 403A
mgr Patrycja Męcik  patrycja.mecik@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7022 2034
mgr Monika Czarnecka monika.czarnecka@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
71 375 7378 110A
 mgr Anna Walczak anna.walczak@chem.uni.wroc.pl
Konsultacje:
środa - godz: 11:00-12:00
71 375
7314
 709A
       
       

 

Pracownia Studencka Chemii Nieorganicznej
Kierownik: dr Izabela Czeluśniak

Tytuł, imię i nazwiskoAdres E-mailTelefonPokój
inż. Anna Iwanowska anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl 71 375 7368 234 B
Elżbieta Sowa elzbieta.sowa@chem.uni.wroc.pl 71 375 7368 234 B